Co warto kupić ?

Mając na uwadze doświadczenie oparte na prowadzonych przez nas czynnościach serwisowych kotłowni gazowych różnych producentów, możemy się z Państwem podzielić zdobytą wiedzą i zaproponować urządzenia które naszym zdaniem godne są dłuższej uwagi.


 

Nowy kocioł kondensacyjny Buderus Logamax Plus GB192i  

        

Kompaktowe wymiary, nowoczesny wygląd, modulowany zakres mocy i klasa efektywności energetycznej A+ przyczyniają się do tego, że Logamax plus GB192i oferuje najwyższy poziom użytkowania. Tutaj spotyka się sprawdzona jakość urządzeń marki Buderus z technologią przyszłości. Więcej...

 

Kotły gazowe kondensacyjne Buderus Logamax Plus GB072... i GB172 ...

             

 Kotły na każdy rodzaj gazu dostępne w wielkościach 14, 20 i 24 kW w wersji 1 i 2-funkcyjnej. Wersja 2-fukcyjna posiada funkcję zwiększenia mocy do 30 kW w celu szybkiego podgrzewania wody użytkowej. Nowa automatyka kotła - Buderus BC20 w standardzie posiada kilka możliwości nie zawsze dostępnych w kotłach innych producentów. Bez problemu można podłączyć pompę cyrkulacji wody użytkowej, zewnętrzną pompę obiegu grzewczego, pompę podgrzewania wody w podgrzewaczu pojemnościowym czy też czujnik temperatury zewnętrznej do pogodowej regulacji systemem grzewczym. W przypadku konieczności dodatkowej rozbudowy kocioł można połączyć z systemem regulacji nadrzędnej Buderus EMS RC35 lub Logamatic 4000. Opis producenta

Bezpłatna aplikacja Buderus EasyControl do podglądu pracy kotła i zmian parametrów dla obiegów grzewczych (iOS, Android)

    Możlwość przedłużenia gwarancji producenta ze standardowych 24 aż do 60 miesięcy. Więcej ...

Dla urządzeń zakupionych w naszej firmie gwarantujemy bezpłatne okablowanie elektryczne podzespołów peryferyjnych kotłowni oraz autoryzowane uruchomienie i  całodobową opiekę doświadczonego serwisanta.

U r u c h o m i e n i a   z e r o w e  i  a u t o r y z o w a n y   s e r w i s  B u d e r u s

tel.:  6 0 1 - 2 9 0 - 9 0 2


  

Kotły gazowe kondensacyjne De Dietrich MCR 3 ...

       

Kotły od 6,1 do 35,7 kW polecane ze względu na wyjątkowo cichą pracę, duże możliwości rozbudowy regulacji przy zachowaniu prostoty obsługi. Urządzenia bardzo popularne z możliwością dopasowania do większości budynków jedno i dwurodzinnych (jednofuncyjne, w tym z możliwością podłączenia pojemnościowego podgrzewacza wody i kotły dwufunkcyjne).  Wymiennik główny kotła wykonany ze stopu aluminim, palnik promiennikowy, zwiększona moc przy podgrzewie wody użytkowej to zalety tych kotłów. Więcej o tych kotłach na stronie producenta

... k u p u j   D e D i e t r i c h ` a    u   a u t o m a t y k a.

 


  

Kotły gazowe kondensacyjne Viessmann Vitodens 200...

Kotły dostępne w wersji jednofunkcyjnej z podgrzewaczem wody lub z podgrzewaczem zintegrowanym. Urządzenie o nieograniczonych wręcz możliwościach regulacji systemem grzewczym. Możiwość rozbudowy o wiele urządzeń peryferyjnych  Vitodens 200-W dostępny jest w mocach od 3,2 do 150 kW. "Uzbrojony" w system LambdaProControl , wymiennik ze stali nierdzewnej i palnik promiennikowy. Polecamy! Więcej na stronie producenta. Uwaga: Kupując ten kocioł w naszej firmie zyskujesz możliwość przedłużenia gwarancji producenta o 6 dodatkowych miesięcy.

... k u p u j   V I E S S M A N N ` a   u   s e r w i s a n t a.


 

 Być może są inne urządzenia dobrej lub może nawet wyższej klasy które nie zostały tutaj przedstawione. Przedstawienie jedynie powyższych jest wynikiem naszego przekonania i sprawdzenia tych urządzeń pod względem serwisowym. To urządzenia które przy prawidłowej eksploatacji, są "przyjazne" dla użytkownika.

Wyślij zapytanie ofertowe